Observa Series

Svítidla určená především pro ambulance

Série Observa je řada produktů společnosti RIMSA určená pro především ambulance. Zvláštní design každého produktu této řady zaručuje spolehlivé řešení, kdykoli je potřeba světlo a to již od decentních 1 700 luxů až do skvělých 60 000 luxů.

Modely ALFA-LED / A06-LED/ L88-LEDM

ALFA-LED

Tři LED světelné zdroje s krycími čočkami a polykarbonátovým ochranným štítem, které poskytují hluboké válcové světlo s velmi nízkým tepelným zářením.

Každá LED integruje odpor, který zajišťuje nepřetržitý provoz lampy i ve výjimečném případě poruchy LED. Flexibilní rameno pro snadné nastavení světla je 60 cm dlouhé a je pokryto hladkým bílým obalem smršťovací fólie pro snazší čištění a dezinfekce.

A06-LED

V reflektoru jsou umístěny tři pečlivě vybrané LED diody, které zajišťují intenzivní světlo s minimální spotřebou energie. Díky výkonné hliníkové a keramické základně, je světelný tok ideální a zdroj má skvělou životnost více než 60 000 hodin.

L88-LEDM

Obzvláště vhodný pro dermatologické použití a všude tam, kde je obecně potřeba zvětšení. Tento model je vybaven bikonvexní zvětšovací čočkou v optickém skle o Ø 120 mm. Model Je vybaven polykarbonátovým stínítkem pro ochranu světelného zdroje.

Saturno - LED
PRIMALED