MOBILNÍ OPERAČNÍ STOLY

Mobilní operační stoly a příslušenství medifa zajišťují funkčnost a pohodlí pro maximální efektivitu na operačním sále.

Mobilní operační stoly medifa umožňují jednoduchou, optimální a bezpečnou manipulaci pacientů na operačních sále během všech chirurgických zákroků různých oborů a to jak v nemocnicích či klinikách tak i v ambulantních zdravotnických zařízeních. Operační stoly jsou vyvíjeny tak, aby chirurg měl ideální přístup k operačnímu poli po celou dobu operace.

Mobilní operační stoly a příslušenství medifa mají modulární design. Portfolio produktů zahrnuje různé modely chirurgických stolů, které lze konfigurovat podle typu výkonu a doplnit všestranným polohovacím příslušenstvím tak, aby pacienti byli pečlivě umístěni do ideálních operačních poloh. V závislosti na modelu mobilního stolu lze zvolit polohování ruční, mechanické, elektro-hydraulické nebo elektro-mechanické.

Operační stoly medifa jsou inovativně navrženy tak, aby zrychlily, zjednodušily a zefektivnily pracovní postup na operačním sále. Vývoj produktů medifa se vyznačuje úzkou spoluprací s lékaři a zdravotnickým zařízeními, aby bylo zajištěno, že operační stoly usnadní práci operačnímu týmu a zvýší úspěch v léčbě pacientů. Všechny mobilní operační stoly jsou snadno ovladatelné, lze je rychle připravit a konfigurovat a nabízejí vysokou efektivitu, což každodenní život na operačním sále, vyšetřovně nebo v ambulanci zjednodušuje a činí praktičtějším.

Operační stoly jsou vyvíjeny a vyráběny v prověřené kvalitě výhradně v Německu. 100 % Made in Germany.

Výhody mobilních operačních stolů medifa:

Všestranné možnosti použití a umístění chirurgického stolu pro různé druhy zákroků
Rozsáhlá nabídka příslušenství a doplňků pro všechny chirurgické disciplíny
Sofistikovaný provozní koncept s intuitivním uživatelským rozhraním
Optimální poměr cena / výkon
Snadná ovladatelnost operačního stolu
Optimální možnosti čištění a dezinfekce
Optimální prostor pro nohy chirurga díky speciální konstrukci základny
Spolehlivé, bezpečné a nenáročné na údržbu